O nas - Otoedu

Misja: EDUKACJA!

Naszym celem jest stworzenie świadomego i ciekawego świata społeczeństwa, które będzie pełne pasji do zdobywania nowej wiedzy. #otofilozofia

Oszczędność czasu i energii

Zastanów się, ile czasu zajmują dojazdy i powroty z dodatkowych zajęć pozaszkolnych. Dojazdy potrafią być niezwykle męczące zarówno dla uczniów jak i rodziców. Wyeliminowanie ich pozwoliłoby zaoszczędzić wiele energii, pieniędzy i co najważniejsze czasu. W Otoedu wszystkie nasze zajęcia odbywają się bezpośrednio w szkołach po zajęciach lekcyjnych, dzięki czemu uczniowie (jak i rodzice) mogą produktywnie wykorzystać dzień. Dodatkowo w Otoedu dbamy o jakość oferowanych zajęć, co eliminuje proces wyszukiwania i wybierania odpowiedniego tutora.

Autorski panel zarządzania

Dla Państwa wygody oraz przejrzystości przekazywanych informacji udostępniamy nasz autorski panel zarządzania zajęciami. Mogą dzięki niemu Państwo:

  • zapisać ucznia na zajęcia lub je zmienić
  • dokonać płatności za zajęcia;
  • sprawdzić plan oraz jego ewentualne zmiany
  • pobrać materiały dodatkowe udostępniane w ramach zajęć.

Kilka istotnych faktów o otoedu

Oszczędność czasu

Dzięki organizowaniu kursów w szkołach eliminujemy konieczność poświęcania czasu na dojazdy na inne zajęcia. Wolne popołudnia można poświęcić na spędzanie czasu z rodziną, rozwijanie pozostałych pasji i  dowolne inne cele.

Nauczanie przez pasjonatów

W Otoedu pracują jedynie zweryfikowani tutorzy, dla których nauczanie jest pasją, co przekłada się na ich profesjonalizm, wysokie kompetencje oraz podejście zgodne z naszymi standardami.

Indywidualne podejście w kameralnych grupach

Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu uczniowie mogą nawiązać kontakty i pozytywną rywalizację między sobą nie tracąc na indywidualnym podejściu ze strony nauczyciela.

Umiejętne wykorzystanie wiedzy w życiu codziennym

Stawiamy na praktyczność przekazywanej wiedzy oraz wypracowanie systematyczności i umiejętności samokształcenia na przyszłość.

Dostęp do informacji w autorskim panelu klienta

Zapewniamy łatwy kontakt, możliwość zarządzania swoimi kursami, eventami i materiałami udostępnionymi przez nauczyciela. Umożliwiamy również wygodne płatności online i możliwość sprawdzenia obecności ucznia.

Eventy

Otoedu zajmuje się organizacją eventów edukacyjnych o zróżnicowanej tematyce. Dzięki nim możesz poszerzać horyzonty, rozwijać się w danej dziedzinie i nawiązywać wartościowe znajomości. #otoeventy

Dołącz do społeczności Otoedu

Podzielasz nasze podejście do edukacji i jesteś zainteresowany naszymi zajęciami? Zarejestruj się, klikając w przycisk „zaloguj się”, załóż konto i wybierz interesujące Cię zajęcia w katalogu kursów.

Jeśli jednak nie oferujemy naszych zajęć w Twojej szkole, przejdź do zakładki „kontakt” i wypełnij formularz. Jeśli nie znajdziesz na liście swojego miasta — wybierz „nowe miasto”, a jeśli działamy w twoim mieście, lecz nie ma na liście Twojej szkoły, wybierz swoje miasto i opcję „nowa szkoła”. Możesz też zadzwonić na naszą infolinię lub wysłać maila na adres info@otoedu.pl.

KONTAKT

Zgłoś zainteresowanie jako gość

Zgłoś się już dziś!

Zaloguj się

Będziesz mógł na bieżąco śledzić zajęcia

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.