O zajęciach - Otoedu

O zajęciach

„Edukacja jest obietnicą progresu, dla wszystkich, wszędzie”

Kofi Annan – były przewodniczący ONZ, laureat pokojowej nagrody Nobla

Dlaczego w grupach?

Zajęcia grupowe pozwalają na zawiązanie interakcji i rywalizacji, które są motywacją do rozwoju. Co więcej umożliwiają wdrożenie większej ilości technik edukacyjnych, o których pisaliśmy na naszym blogu. Większą skuteczność zajęć w małych grupach względem zajęć indywidualnych dowodzą badania (jakieś badania się znajdą). Mimo tych zalet, zajęcia grupowe są też przystępniejsze cenowo dla  klientów i umożliwiają osiągnięcie większych zarobków przez nauczyciela, co umożliwia nam zatrudnianie najlepszych tutorów.

Tematyczne eduEventy

Kursy to nie jedyny rodzaj wydarzeń, które organizuje Otoedu. Jesteśmy organizatorami licznych eventów, które mają na celu rozwijanie pasji i zainteresowań, jak również zaznajamianie z nowymi dziedzinami.  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem eventów w Państwa okolicy: [link].

Więcej niż korepetycje

Wychodzimy z założenia, że „w grupie siła”, jednocześnie dbając o indywidualne podejście wobec uczestników naszych zajęć dodatkowych. Prowadzone przez nas zajęcia dydaktyczne są nawet efektywniejsze niż tradycyjne korepetycje. Nasi podopieczni dużo chętniej aktywnie uczestniczą w zajęciach z rówieśnikami dzięki dokładnie przygotowanym materiałom, które przekazywane są również do samodzielnej powtórki w zaciszu domowym.

Zaoszczędzony czas

Tworząc Otoedu, przyświecał nam cel zachowania jakości edukacji, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu uczniów i rodziców. Dlatego wszystkie informacje o kursie znajdą Państwo na naszej dedykowanej platformie oraz wszystkie zajęcia prowadzone przez Otoedu odbywają się w szkołach. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać, na swoje największe pragnienia!

otoedu to…

Zweryfikowani nauczyciele

Każdy tutor, jest przez nas weryfikowany na początku współpracy. Dodatkowo, co miesiąc nauczycieli odwiedza wizytator, który ma wspierać radą w rozwoju prowadzonych lekcji. W otoedu prowadzimy także koła doskonalenia tutorów, zgodnie z metodologią Kaizen.

Elastyczna umowa

Co miesiąc płacisz z góry, jeśli chcesz współpracować po raz wtóry, a gdy coś się w twoim życiu zmienia, nasza umowa Ci nie doskwiera.
P.S. Zawsze można dołączyć w trakcie trwania miesiąca, nie trzeba czekać na początek początek kolejnego.

Przygotowanie do egzaminu

Nie zapominamy o tym, że nadrzędnym celem każdego ucznia jest śpiewająco zdać egzamin, podchodząc do niego z uśmiechem zamiast ze strachem. Skupiamy się, by na zajęciach wspierających przedmioty szkolne, nie ominąć zagadnień z podstawy programowej.

Wiedza przekuta w umiejętności

Skupiamy się na tym, by wszystkie zajęcia miały charakter praktyczny – to nie  zakuj, zdaj, zapomnij; tylko zrozum, zastosuj, zapamiętaj.

otoedu w liczbach

100 %

zaangażowania

1 

koszt zajęć próbnych

4 MIASTA

z Otoedu

1 MIESIĄC

minimalny okres umowy

Zajęcia grupowe w szkołach

Nasze zajęcia stacjonarne odbywają się w Twojej szkole w grupach liczących od 3 do 6 osób. Koniec z czasochłonnymi dojazdami na zajęcia dodatkowe! Dzięki Otoedu zajęcia, których szukasz odbędą się bezpośrednio w Twojej szkole.

 

Dlaczego to takie istotne?

  1. Uczeń nie traci czasu czekając na opiekuna po lekcjach
  2. Bezpieczeństwo i spokój – nikt obcy nie zabiera Twojego dziecka na zajęcia dodatkowe poza teren szkoły
  3. W grupach uczniowie odczuwają więcej frajdy z nauki dzięki wzajemnym interakcjom oraz osiągają lepsze rezultaty dzięki pozytywnej rywalizacji

Eventy edukacyjne

Organizujemy wydarzenia o różnej tematyce edukacyjnej. Jeśli w naszej ofercie brakuje eventu w Twojej okolicy, zachęcamy do wysłania nam formularza kontaktowego dostępnego w zakładce „kontakt”, a dołożymy wszelkich starań aby zorganizować je dla Ciebie i Twojej społeczności.

Webinary

Regularnie organizujemy webinary o różnej tematyce edukacyjnej. Zachęcamy do aktywnego udziału w trakcie spotkań.

Kursy

Oferujemy kursy podzielone według szczegółowych zagadnień na pojedyncze lekcje. Podstawowym założeniem towarzyszącym nam przy tworzeniu każdego kursu, to umożliwienie nabycia konkretnej wiedzy i umiejętności możliwych do szybkiego zastosowania w praktyce.

Zaproś otoedu

Nie możesz znaleźć swojej szkoły na naszej liście? Chętnie przyjmiemy zaproszenie do Państwa szkoły — zapraszamy do kontaktu! Dążymy do tego, aby otoedu było dostępne dla uczniów z całej Polski, tak aby każdy chętny miał dostęp do rozwijania swoich zainteresowań w proponowanej przez nas najwyższej jakości.

ZGŁOŚ SZKOŁĘ

Zgłoś zainteresowanie jako gość

Zgłoś się już dziś!

Zaloguj się

Będziesz mógł na bieżąco śledzić zajęcia

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.